Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 425 komentarzy

Oddać życie za swojego Boga.. .

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Asia Bibi, chrześcijańska Pakistanka skazana na śmierć za bluźnierstwo przeciw islamowi, napisała dramatyczny list, w którym opisała swoją sytuację. Kobieta zaznaczyła, że gdyby przyjęła islam, wyszłaby na wolność.


„Piszę z celi bez okien i nie wiem, czy moje słowa do was dotrą. Ale jeśli je odczytacie, pomódlcie się za mnie i przypomnijcie sobie o wszystkich, którzy są prześladowani za wiarę. Napiszcie też do prezydenta Pakistanu, aby pozwolił mi powrócić do mych bliskich” - te dramatyczne słowa czytamy w więziennym liście Asii Bibii. Jak sama pisze, została skazana na śmierć przez powieszenie za bluźnierstwo względem Mahometa.

„Bóg wie, że wyrok ten jest niesprawiedliwy, a moją jedyną winą jest to, że jestem katoliczką” – napsiała chrześcijanka.

W swoim więziennym liście Asia Bibi przypomniała, że jest matką pięciorga dzieci, a jej jednym pragnieniem jest powrócić do swych bliskich, zobaczyć ich uśmiech. "Wiem, że cierpią z mojego powodu i obawiają się o moje życie" – pisze Pakistanka.

Asia Bibi - podaje Radio Watykańskie - wyjaśnia także, że tuż po wyroku przyszedł do celi sędzia, który skazał ją na śmierć. Chrześcijanka, opisując to  spotkanie, dodała, że sędzia obiecał, iż odwoła wyrok, jeśli ona nawróci się na islam. Odrzekła jednak, że woli jednak umrzeć jako chrześcijanka.

„Zostałam skazana, ponieważ jestem chrześcijanką. Wierzę w Boga i w Jego wielką miłość. Jeśli Pan skazał mnie na śmierć za to, że kocham Boga, z dumą oddam za Niego moje życie” – wyznaje Asia Bibi.

Jednocześnie w swoim liście Pakistanka przypomina, że w jej obronie zginęło już dwóch sprawiedliwych ludzi. Gubernator Salman Taseer i minister Shahbas Bhatti. Obaj zabiegali o jej uwolnienie i obaj zostali zabici przez zamachowców.

Bibi dziękuje też Benedyktowi XVI, który wstawiał się w jej sprawie. Przypomina, że w swej celi bez okien oczekuje na egzekucję od czerwca 2009 r.

List Asii Bibi przywiózł do Europy jej mąż, który 15 grudnia br. w imieniu żony odbierze w Hiszpanii nagrodę HazteOir.

 

źródło://www.naszdziennik.pl/wiara-przesladowania/17496,wierna-panu-bogu-do-konca.html

_______________________

Asia jeszcze żyje i prosi o pomoc.

Można wysłać swój protest do prezydenta Pakistanu:

E-mail: publicmail@president.gov.pk

lub przez formularz/kontakt na www -
//www.presidentofpakistan.gov.pk/index.php?lang=en&opc=8

 

KOMENTARZE

 • rok temu
  podpisałam petycję (anglojęzyczną) o jej uwolnienie.
  I tylko takie żałosne NIC mogę zrobić w tej sprawie.

  Ale każdego dnia KAŻDY może coś zrobić.
  Dziś np. - dać wyraz naszemu żądaniu Prawdy, jako Las Smoleński.
 • @anarche 11:55:52
  To prawda, ale można otoczyć opieką modlitewną rodzinę którą pozostawiła.. .

  Pozdrawiam.
 • @poldek34 12:03:04
  Czy to znaczy, że została stracona? Wiki nie podaje nic na ten temat, więc chyba wciąż jeszcze czeka - na uwolnienie lub śmierć.
 • @anarche 11:55:52
  Las Smoleński
  http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MiCQcuu0Y9Q#!
 • Aż ciężko uwierzyć...
  Tchu brakuje, ciarki po ciele przechodzą czytając te słowa... Coś takiego ma miejsce? Ludzie są we władzy szatana, tyle! Zieje on nienawiścią do tych, którzy idą za Bogiem, bo idą tam, dokąd on już nie wróci. Wie o tym, wyznaje ten dogmat w trakcie egzorcyzmów, płacząc i wijąc się z bólu u stóp kapłanów Chrystusowych. Kiedyś byłem świadkiem, jak wyznał do księdza egzorcysty: "co ty wiesz? Nic nie wiesz! Nie wiesz jak Tam jest, nie wiesz jak dobrze nam było!" - I płacz. Kapłan: "Skoro tak dobrze było, to dlaczego popełniliście grzech?" Demon: "Bo był silniejszy. Zaślepił nasze umysły. Chcieliśmy władzy równej Bogu, chcieliśmy tronu, jaki ON ma, lecz wiedzieliśmy, co nas za to spotka. Zgubiła nas pycha. Nasze żądze wzięły górę nad rozumem, cnotami i posłuszeństwem". Słyszałem te słowa, kiedy diabeł, płacząc, wypowiadał je przez usta zniewolonej osoby, egzorcyzmowanej przez ks. egzorcystę. WPR MAMRE!
 • @Asadow 17:09:58, @all
  Asia jeszcze żyje i prosi o pomoc.

  Można wysłać swój protest do prezydenta Pakistanu:

  E-mail: publicmail@president.gov.pk

  lub przez formularz/kontakt na www - http://www.presidentofpakistan.gov.pk/index.php?lang=en&opc=8

  p.s.

  Oczywiście Pakistanu.
 • @moher 13:59:28
  AMEN!
 • polska petycja w sprawie uwolnienia Asii Bibi
  Popieram pisanie listów do prezydenta Pakistanu. Zachęcam również do podpisywania się pod polską petycją w sprawie uwolnienia Asii Bibi na stronie:

  http://www.activism.com/pl_PL/petycja/petycja-w-sprawie-uwolnienia-asii-noreen-bibi/35111

  można podpisać się również pod petycją międzynarodową:

  www.callformercy.com

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930