Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Zabójstwo Adamowicza Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 425 komentarzy

Łamanie prawa przez blogera Naftali.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bloger Naftali publikuje sfałszowany dokument Państwowy mający ukazywać patologie Kościoła Katolickiego oraz wspólnot takich jak "Opus Dei", "Odnowa w Duchu Świętym" i innych.

 Nie wiem czy sam dokonał fałszerstwa czy też dokonuje przekopiowania sfałszowanego  dokumentu nie będąc tego świadomym. 

Cały dokument ( oryginał) znajduje się na serwerze Uniwersytetu Warszawskiego: 

 www.ipsir.uw.edu.pl/UserFiles/File/Katedra_Socjologii_Norm/TEKSTY/raport_MSWiA_o_sektach.pdf

Cytuję wpis będacym fałszerwstwem: //marotblog.gmail.com.neon24.pl/post/103547,sekty-katolickie-czesc-iii

Cytaty:

Naftali:

 "Najniebezpieczniejsze sekty katolickie: Opus Dei, Effatha, KANA, dominikanie, Tolle, FRONDA, salezjanie, neokatechumenat. W kolejnych odcinkach przedstawię metodologię manipulacji sekt katolickich. "

(..)

Wśród najbardziej znanych wydarzeń tego typu na świecie można wymienić:

 19 września 1985 roku na Filipinach 80 członków katolickiej sekty Odnowy w Duchu Świętym Datu Mangayanoma z plemienia Ata z wyspy Mindanao otruło się na polecenie swego proboszcza z Opus Dei, aby „zobaczyć wizerunek Chrystusa Boga i Dziewicy Maryji”.

RAPORT MSWiA w oryginale: 
19 września 1985 roku na Filipinach 80 członków sekty Datu Mangayanona z plemienia Ata z wyspy Mindanao otruło się na polecenie kapłana, „aby zobaczyć wizerunek Boga”;
    _________________
 Naftali: 1 listopada 1986 roku na plaży w Wakayama w Japonii 7 kobiet, wiernych UKatolickiegoKościoła Przyjaciół Prawdy, spaliło się żywcem po śmierci przywódcy tej katolickiej sekty, prałata Opus Dei, Kiyoharu Miyamoto.
Raport MSWiA: 
  listopada 1986 roku na plaży w Wakayama w Japonii 7 kobiet, wiernych Kościoła Przyjaciół Prawdy, spaliło się żywcem po śmierci przywódcy sekty, Kiyoharu Miyamoto;
__________________________________  
Naftali: W sierpniu 1987 roku w okolicach Seulu, w Korei Południowej, otruło się 32 wyznawcówobjawionejUMaryji Katolickiej jako bogini Pak Soon Ja, podającej się za bóstwo całej ludzkości. Ofiary katolickiej masakry miały poderżnięte gardła.
 
Raport MSWiA w oryginale: 

 w sierpniu 1987 roku w okolicach Seulu, w Korei Południowej, otruło się 32wyznawców „bogini” Pak Soon-Ja, podającej się za bóstwo, ofiary miały poderżnięte gardła;
________________
Naftali:
 W grudniu 1991 roku meksykańska policja oskarżyła jednego z duchownych katolickich, prałata papieskiej UOpus Dei, księdzaRamona Moralesa Almazana, o spowodowanie śmierci 29 sympatyków Karola Wojtyły w kościele wypełnionym toksycznym dymem. Prasa meksykańska „zapomniała napisać”, że ksiądz zbrodniarz był z katolickiej sekty, co spowodowało społeczną dezinformację meksykanów co do faktu w jakiej sekcie popełniono zbiorowe morderstwo.

 Raport MSWiA
w grudniu 1991 roku meksykańska policja oskarżyła duchownego Ramona Moralesa Almazana o spowodowanie śmierci 29 jego sympatyków w świątyni wypełnionej  toksycznym dymem; 
 ______________________________
 Naftali:
 W 1993 roku członkowie ukraińskiego związku wyznaniowego „UBiałe Bractwo” zostali napadnięci przez ukraińską policję polityczną prawosławnej sekty w czasie swego nocnego modlitewnego czuwania będącego wielką zbiorową modlitwę o ponowne przyjście Jezusa Chrystusa na ziemię i zaprowadzenie obiecanego mesjańskiego Tysiącletniego Królestwa Pokoju i Miłości. Napadu i zatrzymania przywódców tego Kościoła oraz ponad 700 duchownych dokonano na bandyckie polecenie zwierzchnika prawosławnej sekty ukraińskiej mającej wielką władzę polityczną. Napad i usiłowanie zabójstwa przywódców tego Kościoła było zemstą sekty prawosławnej za odbicie ponad 300 tysięcy wiernych, którzy przeszli do Chrystusowego Kościoła„Białe Bractwo” i przestali popom prawosławnej sekty dawać na tacę, przez co zubożeli.
Cdn.

Raport MSWiA: 
w 1993 roku członkowie ukraińskiej sekty „Białe Bractwo” usiłowali popełnić masowe samobójstwo; tragedii dało się jednak zapobiec dzięki interwencji milicji, która w listopadzie tego roku zatrzymała przywódców tej sekty, Jurija Kriwinogowa i Marynę Cwigun wraz z 700 wyznawcami i zwolennikami, którzy całkowicie byli przygotowania na śmierć;
**********************
 
Komentarz pozostawiam czytelnikom działu religia na tutejszym portalu. Sprawa została przekazana do administracji portalu z uwagi na naruszenie prawa przez blogera Naftali.
 
 
 
 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Naftali stosuje strategie teokratyczną
  Prawdopodobnie nawet nie wie, że łże. WTS dostarcza swoim pretorianom materiał, nazywany "pokarmem na czas słuszny" tak dalece odbiegającym od rzeczywistości, ze jedynie defekt mózgu może wytłumaczyć dawanie im wiarę. ;) Natomiast przerażające jest co innego - coraz więcej portali zezwala na publikację takich bzdetów.
 • @Humpty Dumpty 00:44:40, @Marek LIpski
  Świadkowie Jehowy są obdarowani szczególną estymą przez adminów. Reakcja na to nadużycie będzie sprawdzianem dla intencji właścicieli tegoż portalu.

  Ponieważ Naftali publikuje autorów raportu we "własnej jego wersji" podeślę ów wpis do MSWiA. Niech autorzy dowiedzą się jak ich pracą manipulują wędrowni kaznodzieje.

  Może dojdą do wniosku aby również monitorować internet przed wpływem grup o charakterze sekciarskim? Bo przecież zabieg jaki zastosował Naftali jest typową manipulacją jaką stosują sekty. Piorą mózgi bardzo brutalnie posuwając się nawet do fałszerstwa raportów rządowych.
 • @Naftali 00:54:16
  Będzie się Pan tłumaczył przed autorami raportu. Wysłałem maila do MSWiA oraz biur posłów i senatorów których nazwiska umieścił Pan pod sfałszowanym tekstem dokumentu rządowego.

  Mail został wysłany także do organizacji Kościoła Katolickiego( Salezjanów, Dominikanów, Opus Dei, i innych) które Pan wymienił jako najniebezpieczeniejsze sekty popełniające morderstwa, przestępstwa, itd..

  Wreszcie informacja została wysłana także do Frondy.

  Jakby to ująć, rozpoczyna Pan karierę i staje się celebrytą.

  Pozdrawiam.
 • @Naftali 02:53:14
  Panie Naftali, na moim blogu jest Pan spalony za łamanie prawa i posługiwanie się fałszywymi dokumentami.

  Rozmówcą Pana powinien być prokurator.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031